Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Piłkarze ze Świecia pewnie ograli Chełminiankę Chełmno

red
7 listopada, 16:44
Wda Świecie wygrała piąty mecz z rzędu w czwartej lidze i traci do lidera z Włocławka już tylko jeden punkt. Walka o awans do trzeciej ligi staje się coraz bardziej realna.
W szatni świeckiej Wdy po zwycięstwie nad Chełminianką nastroje bardzo dopisywały
Fot. FB/Wda Świecie
REKLAMA
REKLAMA

Mecze Wdy Świecie z Chełminianką Chełmno zawsze należą do emocjonujących i dla obu drużyn niezwykle prestiżowych. W sobotnie południe świecianie rozpoczęli spotkanie z ogromnym animuszem i już w 5. minucie po faulu na Chruścickim wywalczyli rzut karny.

Niestety, sam poszkodowany nie wykorzystał „jedenastki”, trafiając w słupek. Po kwadransie gry gospodarze prowadzili już jednak 1:0, gdy perfekcyjną asystę od Wenerskiego wykorzystał Januszewski. Świecianie kontynuowali liczne ataki, jednak brakowało im skuteczności.

REKLAMA
REKLAMA

Dopiero w końcówce pierwszej połowy goście z Chełmna stworzyli sobie kilka sytuacji, a najbliżej strzelenia bramki był Bocian. To właśnie za faul taktyczny na tym zawodniku, tuż przed linią pola karnego, czerwoną kartkę w samej końcówce pierwszej połowy otrzymał Widz.

Świecianom przyszło więc rozgrywać całą drugą połowę w osłabieniu. Mimo to nadal inicjatywa należała do gospodarzy, choć Chełminianka również miała swoje okazje. Kolejne bramki zdobyli jednak zawodnicy Wdy Świecie.

REKLAMA
REKLAMA

W 68. minucie podanie od Adamczyka na gola zamienił Żyliński. Wynik na 3:0 dla Wdy ustalił w 73. minucie Paweł Słaby.

Zwycięstwo Wdy jest tym cenniejsze, że zostało odniesione po grze przez 45 minut w dziesiątkę. Świecianie podtrzymali zatem serię i zwyciężyli po raz piąty z rzędu, awansując na trzecie miejsce w tabeli IV ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Wda Świecie - Chełminianka Chełmno 3-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Januszewski (15.), 2-0 Żyliński (68.), 3-0 Słaby (73.)
Czerwona kartka: Widz (45. - Wda, za faul taktyczny)

Wda: Materna - Widz, Słaby, Kubiak, Safian, Frankiewicz (46. Kułakowski), Wenerski, Adamczyk (76. Węgrzyn), Januszewski (46. Ratkowski), Majka (76. Graczyk), Chruścicki (46. Żyliński).

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA