Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Roxana Szyndler mistrzynią Polski w karate

red
24 kwietnia 2023, 20:17
Świecki Klub Karate Kyokushin przywiózł złoty i brązowy medal z Mistrzostw Polski Centralnej PFKK, które odbyły się w Wieruszowie.
Reprezentacja świeckiego klubu
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Roxana Szyndler wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kumite w kategorii U-14 dziewcząt – 45 kg. Jej klubowa koleżanka Zuzanna Smakulska zdobyła z kolei brązowy medal w kumite w kategorii U-16 dziewcząt – 50 kg.

Organizatorem zawodów był Wieruszowski Klub Kyokushin Karate i Klub Sportów i Sztuk Walk "Gru-Ko". W turnieju wzięło udział 104 zawodników z 22 klubów. Mistrzostwa rozegrano w dwóch konkurencjach kata i kumite knock-down kyokushin karate.

REKLAMA
REKLAMA

Konkurencja kata odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, w których wzięło udział 43 zawodników. Konkurencja kumite odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe, w których wzięło udział 86 zawodników. Sędzią głównym mistrzostw był shihan Bogusław Jeremicz a sędzią technicznym był shihan Artur Wilento.

Opiekunami drużyny ze Świecia podczas zawodów byli Sensei Jakub Kunkel i Adam Smakulski.  

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA