Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Świeccy pływacy przywieźli 8 medali z Nakła

red
6 kwietnia 2022, 15:36
Znakomicie zaprezentowała się reprezentacja Olimpii Świecie podczas I Memoriału im. Jacka Jaskólskiego w pływaniu dzieci i młodzieży.
Trener i zawodniczki Olimpii Świecie z medalami
Fot. FB / Tomasz Iwanowski

Klub Olimpia Świecie wrócił z Nakła ze sporym dorobkiem medalowym. Najlepiej zaprezentowała się Batalia Bielecka, która wywalczyła złoty medal na dystansie 50 m grzbietem i brązowy medal na 50 m stylem dowolnym.

Dwa medale z Nakła przywiózł również Mikołaj Klonowski, który zdobył złoto na 100 m grzbietem i srebro na dystansie 50 m stylem dowolnym. Kolejne złoto, tym razem w "motylku" na 50 m, dołożyła Judyta Niedzwiedzka. Srebro na 100 m grzbietem padło łupem Marcela Hofmana. Medal tego samego koloru wywalczyła na 50 m dowolnym Klara Kosecka.

Jak mówi trener Tomasz Iwanowski, po raz pierwszy klub ze Świecia reprezentowała Ukrainka Vlada Panasiuk, która dopiero od miesiąca trenuje z pływakami Olimpii. Zawody w Nakle będzie wspominać na pewno bardzo dobrze, ponieważ wywalczyła srebrny medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

Łącznie pływacy Olimpii wywalczyli w Nakle 8 medali: 3 złote, 4 srebrne i 1 brązowy.

sportatextraswiecie [dot] pl