Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

16 sierpnia, 16:27
Po dwóch kolejkach rozegranych w czwartej lidze ekipa Startu Warlubie ma komplet sześciu punktów, natomiast w klasie okręgowej liderem po pierwszej kolejce jest Start Pruszcz, który aż 4:0 ograł Iskrę Ciechocin. Hat-trickiem błysnął w tym meczu Jakub Krukowski.
Zawodnicy drużyn z naszego powiatu często umieszczali piłkę w bramce rywali

Czwarta liga ma już za sobą dwie kolejki spotkań. Po tym jak z rywalizacji, o czym pisaliśmy wycofał się Strażak Przechowo, na placu boju pozostało dwóch przedstawicieli powiatu świeckiego: Wisła Nowe i Start Warlubie.

Komplet Warlubia

Obie drużyny zaczęły sezon w zgoła odmiennych nastrojach. Zawodnicy z Nowego doznali dwóch porażek 0:4 z Kujawianką Izbica Kujawska i 0:1 na wyjeździe z Cuiavią Inowrocław. Start Warlubie z kolei na inaugurację pokonał u siebie 1:0 Lech Rypin, a w drugiej kolejce na wyjeździe wysoko ograł Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5:2. Bramki w tym meczu zdobywali: Ceyer (dwukrotnie), Duma, Fafiński i Klimek.

Rozgrywki w miniony weekend rozpoczęła również „okręgówka”, w której mamy troje przedstawicieli. Początek sezonu można uznać za udany, ponieważ swoje mecze wygrali Start Pruszcz i Tor Laskowice, natomiast Pomorzanin Serock zdobył jeden punkt.

Świetny start Startu

Bardzo dobrze w sezon weszli piłkarze Startu Pruszcz, którzy po awansie do piątej ligi wyraźnie odbudowują swoją piłkarską markę w regionie. Start zwyciężył na inaugurację Iskrę Ciechocin 4:0. Instynktem strzeleckim wykazał się Jakub Krukowski, który skompletował hat-tricka. Pierwszą bramką zdobył już w 5’ minucie po zagraniu Eliasza Kasicy. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, mimo kilku dogodnych szans ze strony gości. Krukowski pięć minut po wznowieniu gry zdobył drugą bramkę, wykorzystując podanie Czarnowskiego, a trzeciego gola dołożył kilka minut później. Wynik na 4:0 na piętnaście minut przed końcem meczu ustalił strzałem głową Jakub Krzyżanowski.

Skład Startu: Siuda, Mielczarek(46′ Ratkowski), Grobelniak, Ruciński, Nawrocki(70′ Poćwiardowski), Krzyżanowski, Środa, Czarnowski, Kasica, Krajewski(77′ Szulc), Krukowski(68′ Gackowski).

Wygrana Toru, remis Pomorzanina

W bardzo dobrych nastrojach sezon rozpoczął również Tor Laskowice, który pokonał na wyjeździe Pomorzanina Toruń 3:1 (1:0) po bramkach Macury, Prybińskiego i Kotali.

Z kolei punktem muszą zadowolić się piłkarze Pomorzanina Serock, którzy zremisowali w Więcborku z tamtejszym Gromem 2:2. Z przebiegu meczu serocczanie i tak mogą być zadowoleni ze swojej zdobyczy, po przegrywali po pierwszej połowie 0:2. Gola kontaktowego z rzutu karnego zdobył Ireneusz Szczęsny, natomiast remis uratował Bartosz Świątek.