Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

W Świeciu zagra druga Brazylijka

sport
22 maja, 20:07
Działacze Jokera Świecie nie przestają zaskakiwać w przedsezonowym okienku transferowym.
Maria Luisa Oliveira
Fot. Joker Świecie

Po zakontraktowaniu Andressy Picussy, klub zdecydował się na drugą Brazylijkę. Nową zawodniczką Jokera została Maria Lusia Oliveira dla której będzie to pierwszy polski klub w karierze.

Maria Luisa Oliveira (Malu) to zawodniczka urodzona w 1992 roku. Brazylijka ma 182 cm wzrostu i dysponuje zasięgiem 306 cm w ataku i 286 cm w bloku.

- To wszechstronna zawodniczka, która może grać zarówno na pozycji atakującej, jak i przyjmującej – mówi Andrzej Nadolny, prezes Jokera Świecie.

Nowa zawodniczka Jokera występowała do tej pory głównie w klubach brazylijskich, w tym: Dentil/Praia Clube, BRB/Brasilia Volei, Itambe/Minas oraz Flamengo. Ostatni sezon spędziła jednak w I lidze tureckiej w klubie Edremit Bld. Altinoluk, gdzie została wybrana do pierwszej „szóstki” rozgrywek.

sportatextraswiecie [dot] pl