Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Wda gra z GKS. Pobudka w Warlubiu. Kolejne podejście Startu

Jakub Keller
20 października, 14:57
Wda Świecie z realną szansą na kolejne zwycięstwo. Kibice w Warlubiu wierzą w przebudzenie graczy Startu. Wisłę czeka ciężki bój z sąsiadującą Unią. Kolejne podejście startu w drodze na szczyt. Zobacz co będzie działo się na boiskach powiatu świeckiego.
Jutro gracze z Laskowic (białe stroje) zagrają u siebie z Promieniem Kowalewo Pomorskie
Fot. Andrzej Bartniak
III liga

Uniesiona cennym zwycięstwem w Poznaniu Wda będzie mieć jutro szansę na kolejne zwycięstwo. Podopieczni Marka Końki podejmą o godz. 14 na własnym stadionie piętnaste w tabeli GKS Przodkowo. We Wdzie kolejny raz nie zagra bramkarz Karol Murawski, który w dalszym ciągu zmaga się z kontuzją palca. Pisaliśmy o tym w jednym z poprzednich artykułów.

IV liga

Po bezbramkowym derby ciężkie mecze czekają jutro czwartoligowce ekipy z powiatu świeckiego. Wisła Nowe zagra u siebie o godz. 15 z sąsiadującą w tabeli Unią Janikowo.

Wczesna pobudka czekać będzie natomiast graczy Startu Warlubie, gdyż już o godz. 11 zagrają oni w Bydgoszczy z miejscową Polonią, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Kibice w Warlubiu liczą z pewnością, że wczesna pora meczu w Bydgoszczy pobudzi piłkarzy Startu i poniesie ich do długo wyczekiwanego zwycięstwa. Wzorem w tej kwestii służyć może choćby Wisła Nowe, która pokonała Polonię 2:1 w 10. kolejce. Graczom z Warlubia nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Biorąc pod uwagę walkowera w meczu z Kujawiakiem, ostatni mecz wygrali oni bowiem 16 września z Chełminianką.

V liga

Po nieudanej próbie podboju pozycji lidera Start Pruszcz wykona w tym kierunku kolejne podejście jutro o godz. 15 na własnym obiekcie, kiedy to zmierzy się z czwartym w tabeli Flisakiem Złotoria.

O tej samej porze w Laskowicach miejscowy Tor podejmie u siebie Promień Kowalewo Pomorskie.

Ubiegłotygodniowy zwycięzca derby ,,okręgówki" z Serocka zagra natomiast jutro o godz. 11 w Łochowie.

sportatextraswiecie [dot] pl

 

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz