Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Angeliki, Honorata, Mikołaj
REKLAMA

Wda Świecie zmienia trenera w nowym roku

red
8 stycznia, 19:49
Do niespodziewanej roszady na stanowisku trenerskim doszło w szeregach piłkarskiego czwartoligowca ze Świecia. Mariusza Gralaka zastąpi były zawodnik klubu Michał Żurowski.
Mariusz Gralak
Fot. Wda Świecie

Zarząd Wdy poinformował, że do rozwiązania współpracy z Mariuszem Gralakiem doszło za porozumieniem stron. Kibice o szczegółach decyzji władz klubu mają dowiedzieć się podczas konferencji prasowej w najbliższych dniach.

Dla wielu zmiana trenera okazała się zaskakująca, bo zespół dość dobrze sobie radził pod wodzą Gralaka. Wda Świecie zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli IV ligi, tracąc do lidera Uni Solec Kujawski 9 punktów. Drużyna awansowała również do 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski, który odbędzie się w marcu.

Następca Gralaka, Michał Żurowski, nie ma natomiast żadnego doświadczenia w pracy z seniorskim zespołem piłkarskim. Żurowski był związany z Wdą, ale jako piłkarz, występując w klubie ze Świecia w sezonach 2010/11 i 2018/19. Występował również w Zawiszy Bydgoszcz, Pomorzaninie Toruń i BKS-ie Bydgoszcz.

Jako trener pracował z grupami młodzieżowymi Wdy Świecie (między innymi z juniorami młodszymi rocznik 2003). Współpracuje również z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, był asystentem trenerów kadr wojewódzkich.

Co ciekawe, zarząd Wdy Świecie po raz kolejny zdecydował się na zmianę trenera właśnie na początku roku. Dokładnie 12 miesięcy temu pracę w klubie zaczynał Mariusz Gralak.

Piłkarze spotkają się z nowym trenerem już w najbliższy poniedziałek.

sportatextraswiecie [dot] pl