Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

Wda znowu w nowym roku zmienia trenera. Kto zastąpi Żurowskiego?

red
4 stycznia 2023, 15:27
Podobnie jak w poprzednim roku, styczeń przyniósł zmianę na stanowisku szkoleniowca piłkarzy Wdy Świecie. Drużyny nie poprowadzi już Michał Żurowski. Kto będzie następcą?
Michał Żurowski nie żegna się definitywnie ze Świeciem
Fot. Wda Świecie
REKLAMA
REKLAMA

Michał Żurowski dokładnie rok temu zastąpił na stanowisku trenera Wdy Mariusza Gralaka. Poprowadził zespół ze Świecia w 34 meczach ligowych, w których drużuna odniosła 19 wygranych, 6 remisów i 9 porażek. Poprzedni sezon Wda zakończyła na czwartym miejscu w tabeli. Obecnie znajduje się na piątym.

O ile jednak zeszłoroczna zmiana trenera podyktowana była niesatysfakcjonującymi wynikami, tak teraz trener sam musiał zrezygnować z uwagi na nadmiar obowiązków.

REKLAMA
REKLAMA

Michał Żurowski został niedawno nowym szefem Wydziału Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Zastąpił na tym stanowisku zmarłego w październiku Andrzeja Magowskiego.

Co ciekawe, popularny "Żuro" nie żegna się definitywnie ze Świeciem.

Michał Żurowski, dalej będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego w naszym klubie. Za dotychczasowe prowadzenie drużyny serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów na nowym stanowisku – czytamy w oświadczeniu KS Wda Świecie.

REKLAMA
REKLAMA

Głównym zadaniem Żurowskiego ma być praca z grupami młodzieżowymi we Wdzie.

Kto zostanie nowym trenerem pierwszego zespołu?

Kibice mają już wkrótce się o tym przekonać. Na "giełdzie" pojawiają się dwa nazwiska: Krzysztofa Urtnowskiego, obecnego asystenta i trenera juniorów młodszych Wdy oraz Jarosława Białka, byłego trenera Włocłavii Włocławek.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA