Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Wdzie uda się zatopić Kotwicę?

Tomasz Keller
25 sierpnia 2017, 11:12
Świecianie po trzech kolejkach z kompletem punktów są liderem trzeciej ligi i na pewno będą chcieli pozostać na prowadzeniu.
W sobotę Wda Świecie zagra na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg
Fot. Andrzej Bartniak

Jednak rywal z Kołobrzegu wygrał dwa ostatnie mecze i na pewno tanio skóry nie sprzeda. W niższych ligach również zapowiadają się ciekawe spotkania.

Akcja biletowa

Piłkarze Wdy kapitalnie rozpoczęli sezon i z trzema zwycięstwami są liderami tabeli. Działacze również byli zadowoleni z frekwencji na trybunach na pierwszym meczu i chcąc iść za ciosem przygotowali specjalną akcję biletową. Włączyli się w nią sami zawodnicy, zachęcając kibiców do przyjścia na mecz. Zawody zapowiadają się niezwykle ciekawie, bo rywal Kotwica Kołobrzeg po porażce w pierwszej kolejce 1:2 z Elaną Toruń, wygrała dwa kolejne spotkania i również jest na fali wznoszącej.

Początek meczu na stadionie Wdy w sobotę 26 sierpnia o godzinie 17.00.

Spokój w Warlubiu, smutek w Nowem

W czwartej lidze zgoła odmienne nastroje panują w Warlubiu i Nowem. Start w trzech kolejkach wygrał dwa mecze i z sześcioma punktami zajmuje niezłą, szóstą lokatę. Piłkarze z Warlubia zmierzą się w sobotę o godzinie 16.00 w Inowrocławiu z tamtejszą Cuiavią, która w trzech kolejkach zdobyła jedynie trzy punkty, zwyciężając tylko Wisłę Nowe 1:0.

Wisła, oprócz porażki z Cuiavią, przegrała również 0:4 z Kujawianką Izbica Kujawska i 1:5 z Chemikiem Bydgoszcz. Nastroje w Nowem siłą rzeczy nie są najlepsze, bo zespół w trzech spotkaniach strzelił tylko jedną bramkę, tracąc aż 10 i zajmuje obecnie przedostatnią lokatę. Wiślakom w obecnej dyspozycji będzie bardzo ciężko ugrać punkty na trudnym terenie w Chełmży.

Początek meczu Legia Chełmża – Wisła Nowe w sobotę 26 sierpnia o godzinie 17.00.

Pruszcz przed szansą

W okręgówce spore szanse na podwyższenie zdobyczy punktowej będzie miał Start Pruszcz, który rozpocznie mecz z ostatnim w tabeli KS Łochowo w sobotę już o godzinie 13.00. Rywale mają jak do tej pory na koncie dwie porażki i bilans bramek 1:8, co zwiastuje dużą szansę na wygraną pruszczan.

Pozostali nasi reprezentanci zagrają na wyjazdach. Pomorzanin Serock wybiera się do swojego imiennika z Torunia, gdzie rozpocznie spotkanie w sobotę o godzinie 16.00. Tor Laskowice natomiast o 17.30 rozpocznie mecz w Lisewie z tamtejszą Victorią.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz