Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Wisła Świecie ósmym klubem w Polsce!

sport
13 stycznia, 11:43
Polski Związek Zapaśniczy opublikował ranking klubowy za 2020 rok. Rewelacyjnie wypadli w nim przedstawiciele świeckich zapasów.
Wisła Świecie często bierze udział w wyjazdowych zawodach, ale co roku organizuje również turniej mikołajkowy w świeckiej hali
Fot. halawswieciu.pl

Punkty do rankingu przydzielano na podstawie wyników osiąganych, w takich zawodach, jak: Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy, zawody Pucharu Świata, czy też międzywojewódzkie mistrzostwa od kategorii młodzika wzwyż.

W rankingu „klubowy Mistrz Polski w stylu wolnym” Wiślacy z dorobkiem 227 punktów zajęli ósme miejsce w kraju! Jak ogromny to postęp może świadczyć fakt, że w ubiegłym roku w tym samym rankingu Wisła zajmowała dopiero 23. miejsce, ale miniony rok, jak już pisaliśmy był rekordowy w całej historii klubu.

Najwięcej punktów przyniosły Wiśle Mistrzostwa Polski Seniorów w Krotoszynie – 104, Puchar Polski w Białogardzie – 54 pkt i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Środzie Wielkopolskiej – 34 pkt.

Warto dodać, że w rankingu pojawił się również drugi klub z Powiatu Świeckiego – Suples Lniano, który zajął 92. miejsce z dwoma punktami.

Klasyfikację Klubowy Mistrz Polski w stylu wolnym wygrał LKS Ceramik Krotoszyn – 554,5 pkt, przed AKS Białogard – 435 pkt i Grunwaldem Poznań – 413.

Polski Związek Zapaśniczy opublikował również ranking „klubowy mistrz Polski w zapasach kobiet”. W tej kategorii Wisła znalazła się na 21. miejscu, z dorobkiem 103 punktów. Suples Lniano został natomiast sklasyfikowany na miejscu 65 – 10 punktów. Zwyciężył MKS Cement-Gryf Chełm – 1004 punkty.

sportatextraswiecie [dot] pl