Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maria, Napoleon, Nikodem
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  33°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 20°C
REKLAMA

Wójt gminy Jeżewo został wicemistrzem Europy

red
4 lipca, 22:50
Wójt Maciej Rakowicz wraca z Włoch ze srebrnym medalem w tenisie stołowym.
Maciej Rakowicz na mistrzostwach w Rimini z nieodłączną flagą
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Jak już informowaliśmy (patrz artykuł poniżej), Maciej Rakowicz, wójt gminy Jeżewo, bierze udział w Mistrzostwach Europy Weteranów w tenisie stołowym we włoskim Rimini.

W deblu grał w parze z Arturem Danielem, reprezentującym AZS AWFiS Gdańsk. W sobotę w pófinale w kategorii wiekowej 40-44 lata zmierzyli się włoskim duetem Carri Delli/Martin Unterhausen, wygrywając 3:2.

REKLAMA
REKLAMA

Dało im to awans do finału, gdzie jednak przegrali pojedynek z Czechami Jirim Grafem i Ivanem Karabecem 0:3.

Srebrny medal na mistrzostwach Europy to największe sportowe osiągnięcie Macieja Rakowicza, zawodnika Gwiazdy Bukowiec, a wcześniej Kusego Laskowice.

Wymarzony, nierealny, nieosiągalny srebrny medal Mistrzostw Europy stał się rzeczywistością. Dziękuję mojemu partnerowi deblowemu Arturowi Danielowi. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i dopingowali... - napisał na swoim profilu na Facebooku wójt gminy Jeżewo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA