Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Wójtowicz strzela jak na zawołanie na boisku i w hali

red
29 listopada 2022, 17:59
W Stalex Lidze rywalizację rozpoczęły drużyny z Extraligi. Rewelacyjną formę potwierdził Olaf Wójtowicz, który strzelił dla Raf-Mixu 3 gole w zwycięskim pojedynku ze Świeckimi Orłami. Ten sam zawodnik dzień wcześniej również zdobył hat-tricka, tyle, że na boisku trawiastym.
Olaf Wójtowicz (w białej koszulce) ma za sobą bardzo udany weekend
Fot. halawswieciu.pl
REKLAMA
REKLAMA

Olaf Wójtowicz potwierdził w miniony weekend, że jest w doskonałej formie strzeleckiej. W sobotę wystąpił gościnnie na stadionie Wdy w barwach swojego klubu, Sparty Brodnica w meczu przeciwko Chełminiance Chełmno. Sparta wygrała to spotkanie 4:0, a trzy gole zdobył właśnie Wójtowicz.

W niedzielę Olaf Wójtowicz wystąpił w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu w ramach meczu Stalex Ligi w barwach broniącego tytułu Raf-Mixu. Aktualny mistrz pokonał Świeckie Orły 6:2 (3:1), a MVP (najlepszym graczem) meczu uznano właśnie Wójtowicza, który również ustrzelił w tym meczu hat-tricka.

REKLAMA
REKLAMA

Tym samym zawodnik dokonał rzadko spotykanego wyczynu, strzelając w jeden weekend trzy gole na trawiastym boisku i trzy gole w hali. W innych meczach Extraligi również doszło do kilku ciekawych rozstrzygnięć.

Debiutujący wśród elity Haber odniósł swoje pierwsze historyczne zwycięstwo w Extralidze, pokonując Pastbruk/Vox 6:4 (2:1). W trzecim meczu Extraligi, zespół FC Świecie pokonał 2:1 Chełmżę JS Power.

REKLAMA
REKLAMA

Komplet wyników Stalex Extraligi:

Chełmża JS Power – FC Świecie 1:2 (0:1)

Bramki:

Chełmża JS Power: Kravchuk 1.
FC Świecie: Kwiatkowski 1 (samobójcza), Mik 1.

Rafmix & Partnerzy – Świecie Orły 6:2 (3:1)

Bramki:

Rafmix: Wójtowicz 3, Sieradzki 2, Wanat 1.
Świeckie Orły: Igliński 1, Ratkowski 1.

REKLAMA
REKLAMA

Haber Team – Pastbruk/VOX 6:4 (2:1)

Bramki:

Haber Team: Rybacki Damian 2, Węgierek Miłosz 2, Rybacki Dominik 1, Węgierek Kamil 1.
Pastrbuk/VOX: Olszewski 1, Chodyna 1, Bollin 1, Stankiewicz 1.

Wyniki spotkań II ligi:

Feniks Futsal Team – FC Chełmża 2:3 (1:0)
Noe-Trans/Rolmasz – Vector Team 3:2 (2:1)
Futsal U-17 Świecie – KP/Apis 4:5 (1:1)

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA