Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Angeliki, Honorata, Mikołaj
REKLAMA

Inspiracją jest dla nich Vincent Van Gogh [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
4 lipca, 18:07
W Świeciu trwa plener malarski, z udziałem młodzieży. Efekty och pracy będzie można podziwiać już niebawem w Galerii Okno.
Od czwartku uczestników pleneru można spotkać w różnych punktach Świecia
Fot. Nadesłane

W plenerze zorganizowanym przez świecki OKSiR bierze udział dziewięć osób w wieku od 13 do 18 lat. Tematem przewodnim jest hasło „O My Gogh - spotkanie z mistrzem”. Powstające prace będą nawiązywać formą do twórczości holenderskiego impresjonisty.

- Od czwartku uczestnicy pleneru wykonują szkice i projekty na podstawie obserwowanego pejzażu miasta - wyjaśnia Hanna Kawecka, koordynator pleneru.

Docelowo każdy ma wykonać pracę na płótnie formatu 50 na 70 cm. Do jej powstania mają posłużyć szkice i rysunki powstające w czasie przechadzek po mieście. Zajęcia zakończą się 7 lipca.

Trzy dni później w Galerii Okno mieszczącej się w budynku OKSiR w Świeciu odbędzie się wernisaż wystawy poplenerowej.

Opiekę merytoryczno-dydaktyczną nad projektem sprawuje Urszula Kulczyk.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl