Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Jak nosić damski bezrękawnik?

materiał partnera
16 listopada, 12:00

Bezrękawniki jeszcze do niedawna kojarzyły się wyłącznie z modą męską. Od kilku sezonów pojawiają się coraz częściej w propozycjach jesienno-zimowych stylizacji dla kobiet lansowanych przez projektantów i popularne sieciówki. Bezrękawniki pikowane, puchowe, eleganckie zachwycają panie w każdym wieku. Jak je nosić, by wyglądać dobrze?

Do czego pasuje bezrękawnik?

W zależności od materiału z jakiego jest wykonany i od grubości, bezrękawnik może być noszony zarówno na kurtkę i bluzę, jako dodatkowe ocieplenie, jak i do sukienek dodając im lekkości.

Jaki kolor bezrękawnika wybrać?

Kupując ciepły, puchowy bezrękawnik damski warto pamiętać o tym, by wybrać kolor który będzie zarówno do zimowej kurtki jak i do czapki i szalika. W stylizacjach sportowych ogromną popularnością cieszą się zimowe akcesoria w intensywnych kolorach i ze wzorami, a więc rozsądnym i uniwersalnym rozwiązaniem będzie zakupienie bezrękawnika w neutralnym kolorze, na przykład czarnego, granatowego lub szarego.

Na stokach narciarskich panuje większa swoboda, często można zaobserwować osoby, które posiadają każdy element garderoby w innym, intensywnym kolorze. Nic w tym dziwnego, w końcu wyjeżdżając na urlop chcemy się wyszaleć i pozwalać sobie na to, czego na co dzień staramy się unikać.

W stylizacjach codziennych warto kierować się zasadą, by jeden element garderoby posiadał intensywny kolor lub wzór, reszta zaś powinna być względnie neutralna, aby nie tworzyć niepotrzebnego chaosu. Stonowany strój będzie pasował do wielu sytuacji, a uniwersalne ubrania są tym co zawsze warto w swojej szafie mieć, by móc po nie sięgnąć, gdy nie mamy głowy do kompletowania bardziej wymyślnych stylizacji.

Jak dobrać bezrękawnik idealny do swojej figury?

Większość kobiet oczekuje, by ubrania odpowiednio podkreślały atuty ich sylwetki, jak i maskowały mankamenty. Dobierając odpowiednio skrojony bezrękawnik bez trudu można tego dokonać.

Bezrękawniki posiadające wcięcie w talii lub pasek w tych okolicach będą podkreślać kobiecą sylwetkę; wysmuklą brzuch, talię, a podkreślą kształt piersi i bioder. Panie chcące ukryć większy brzuch jednocześnie nie akcentując swojej talii mogą zdecydować się na klasyczny, oversize’owy bezrękawnik. To świetne rozwiązanie na dni, kiedy po prostu chcemy poczuć się komfortowo.

Dłuższe bezrękawniki lepiej wyglądają na wysokich osobach, zaś krótkie wydłużają nogi i będą idealne dla niższych pań. Dobierając bezrękawnik do sukienki, warto wybrać taki z dekoltem w kształcie litery V. Dzięki temu biust będzie ładnie wyeksponowany i będzie wyglądał na nieco większy.