Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Jubileusz w kolorze złota par z gminy Świecie [zdjęcie]

bart
14 lipca, 13:50
Dzięki zniesieniu sporej części covidowych ograniczeń, znowu mogą odbywać się uroczystości wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Dziś odznaczenia odebrało pięć par z gminy Świecie.
Pamiątkowe zdjęcie jubilatów z zastępcą burmistrza Świecia Pawłem Knapikiem
Fot. Andrzej Bartniak

Po długiej przerwie Urząd Stanu Cywilnego w Świeciu znowu może gościć pary, które świętowały 50-lecie swojego związku. Chociaż, jak żartował zastępca burmistrza Świecia, który wręczał medale w imieniu prezydenta RP, lata w małżeństwie liczą się podwójnie, a więc jubileusz jest podwójnie wspaniały.

Podczas dzisiejszej uroczystości pamiątkowymi medalami uhonorowano: Zdzisławę i Stefana Mularczyków, Reginę i Bernarda Modrakowskich, Teresę i Bogdana Adrych, Teresę i Franciszka Drzewieckich, Bożenę i Zbigniewa Jedwabnych.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl