Connect with us

Czego szukasz?

Styl życia

"Konie" rwały się do skoków. Zawody hobby horse [zdjęcia]

Kilkunastu zawodników wzięło udział w dzisiejszych zawodach hobby horse w Kozłowie. Impreza odbyła się w szkole jeździeckiej Zaplątani w Końskich Grzywach.

Udostępnij
Z każdą kolejną rundą poprzeczka była podnoszona coraz wyżej / Fot. Andrzej Bartniak

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Są kraje, w których hobby horse uprawiają tysiące osób. W Polsce ta dyscyplina sportowa dopiero zdobywa popularność.

W sobotnich zawodach w szkole jeździeckiej Zaplątani w Końskich Grzywach w Kozłowie (gmina Świecie) wzięło udział kilkanaście osób.

Najmłodsza zawodniczka miała cztery lata, a najstarsza 14.

Rywalizacja polegała na skokach przez przeszkody na patyku z głową konia. Z każdą kolejną rundą poprzeczka była podnoszona wyżej o 10 cm.

Zobacz poniżej galerię zdjęć.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama