Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Mamy bilety na koncert Jazz Band Młynarski-Masecki

Andrzej Bartniak
11 maja 2022, 17:46
Koncert w Jordankach w Toruniu odbywa się z okazji 10. edycji seminarium "Od włókna do tektury", którego organizatorem jest Mondi Świecie. Mamy bezpłatne wejściówki.
Grupa gra w stylu orkiestr jazzowych okresu międzywojennego, a jednocześnie wykorzystuje nowoczesne aranżacje
Fot. nadesłane

Seminarium organizowane przez Mondi Świecie to wielkie wydarzenie w środowisku papierników. Zjeżdżają na nie fachowcy z całego świata. Za każdym razem towarzyszą temu także wydarzenia artystyczne. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo jubileuszowa.

Z tej okazji 17 maja o godz. 20.00 w Sali Koncertowej Jordanki w Toruniu odbędzie się koncert Jazz Band Młynarski-Masecki. To polski zespół jazzowy założony przez Jana Emila Młynarskiego i Marcina Maseckiego. Grupa gra w stylu polskich orkiestr jazzowych okresu międzywojennego, a jednocześnie wykorzystuje nowoczesne aranżacje.

Dla naszych Czytelników mamy jeszcze 150 zaproszeń. Bilety będzie można odbierać od soboty (nie prędzej) w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Sienkiewicza w Świeciu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl