Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Angeliki, Honorata, Mikołaj
REKLAMA

Pod okiem mistrza dzieci i młodzież poznawali kalistenikę [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
30 sierpnia, 20:19
Pompki, dipy, podciąganie. To podstawowe ćwiczenia w kalistenice. Jak prawidło je wykonywać, demonstrował podczas wtorkowego treningu na osiedlu Marianki Mateusz Koślak, mistrz świata juniorów w street liftingu.
Specjalne gumy ułatwiły wykonywanie ćwiczeń wymagających sporej siły
Fot. Andrzej Bartniak

We wtorek na siłowni plenerowej przy ul. Żwirki i Wigury w Świeciu odbyły się zajęcia z kalisteniki. Ćwiczenia w formie zabawy przewidziano dla dwóch grup wiekowych.

Najpierw swoich sił próbowały dzieci w wieku 6-11 lat. Potem Mateusz Koślak, mistrz świata juniorów w street liftingu, odmianie kalisteniki, w której ćwiczenia wykonuje się z dodatkowym obciążeniem, poprowadził godzinny trening z młodzieżą. Co ciekawe, z możliwości poznania tej dyscypliny sportu skorzystały głównie dziewczęta.

Wydarzenie odbyło się w ramach programu "Żyj sportem" realizowanego przez OKSiR w Świeciu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl