Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Przejechali 62 km. Wiosenny rajd przez powiat [zdjęcia]

red
22 maja 2023, 19:37
Stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie, znane z propagowania tej formy rekreacji, było organizatorem rajdu rowerowego "Kółeczko za kółeczkiem z wiosennym słoneczkiem".
Uczestnicy sobotniego rajdu
Fot. stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie

Ponad 100 uczestników rajdu rowerowego wyruszyło w sobotę rano spod Szkoły Podstawowej nr 5 w Przechowie. Trasa liczyła 62 km i wiodła przez Bukowiec i Świekatowo do Wioski Chlebowej w Janiej Górze, a z powrotem przez Plewno i Biechowo do Kozłowa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, za tworzenie wspaniałej atmosfery. Gratulujemy wszystkim ukończenia rajdu - cztramy na profilu facebookowym stowarzyszenia Rowe-Rowe Świecie.