Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Przyjdź po nasiona i załóż swoją własną łąkę kwietną

bart
17 maja, 14:25
Starostwo Powiatowe w Świeciu w dalszym ciągu promuje ideę kwietnych łąk. Dla tych, którzy chcieliby je stworzyć w swoim otoczeniu, przygotowano bezpłatne porcje nasion.
Kwietna łąka przy ul. Sobieskiego w Świeciu
Fot. Andrzej Bartniak

Akcję zorganizowano w ramach obchodów Światowego Dnia Pszczół. Wszyscy, którzy w najbliższy piątek 20 maja o godz. 14.30 pojawią się w parku za budynkiem świeckiego starostwa będą mogli liczyć na porcję nasion umożliwiających założenie łąki kwietnej.