Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Styl życia

Studia podyplomowe - prawo. Kierunki, które możesz studiować online

studia podyplomowe prawo 1

Absolwenci prawa z pewnością dobrze wiedzą, jak ważne jest jak najwcześniejsze zdobywanie doświadczenia w zawodzie. Praktyki studenckie w wybranej kancelarii mogą otworzyć drzwi do zatrudnienia na pełny etat i ułatwią start w tak wymagającej branży. W jaki inny sposób możesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? Dobrym wyborem są studia podyplomowe z prawa, na które możesz zapisać się online.

Co warto wiedzieć o studiach z prawa online?

Nie trzeba było długo czekać, aby razem z rozwojem internetu branża edukacyjna przeniosła się do sieci. Dzięki temu, jeśli masz już ukończoną magisterkę, możesz zapisać się na studia podyplomowe z prawa w formie online, które umożliwiają zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji bez wychodzenia z domu.

Zazwyczaj trwają one 2 semestry, podczas których otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. To właśnie na niej czekają materiały edukacyjne i testy do zaliczenia. Aby zdobyć świadectwo ukończenia prawa na podyplomowych studiach online, wystarczy zdać tzw. test generalny i obronić pracę dyplomową.

Reklama
Reklama

Co istotne, wybierając studia prawnicze online, nie musisz ograniczać się wyłącznie do jednego kierunku. Wygodna i elastyczna forma nauczania sprawia, że wielu słuchaczy decyduje się na równoległe studiowanie dwóch, a czasami nawet trzech ścieżek. W wielu miejscach możesz otrzymać dodatkowy rabat na każdy kolejny kierunek studiów podyplomowych z prawa.

Polecane kierunki studiów podyplomowych z prawa

W przypadku prawa online lista kierunków podyplomowych jest dość długa i różnorodna, a co za tym idzie – z pewnością znajdziesz dla siebie specjalizację, która ułatwi ci znalezienie zatrudnienia w wybranej dziedzinie prawa. Między innymi możesz wziąć udział w rekrutacji na:

Reklama
Reklama
  • prawo karne materialne i procesowe,
  • egzekucję administracyjną,
  • compliance w organizacji,
  • prawo medyczne i bioetykę,
  • prawo nowych technologii,
  • prawo gospodarki nieruchomościami,
  • audyt śledczy,
  • zawód mediatora,
  • ekspertyzę dokumentów,
  • prawo dla tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych.

Na te i inne kierunki podyplomowych studiów prawniczych online możesz zapisać się w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego – placówki ze statusem uczelni wyższej, która cieszy się dobrymi opiniami wśród aktualnych słuchaczy i absolwentów oraz otrzymała tytuł Uczelni Roku Polski 2022.

Podyplomowe studia prawnicze online – wyspecjalizuj się bez wychodzenia z domu

Po przeczytaniu naszego artykułu wiesz już, jak różnorodna jest lista kierunków z prawa na studiach online.

Pełną ofertę specjalizacji znajdziesz na tej stronie: https://studia-online.pl/oferta/3.

Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, możesz mieć pewność, że zdobywanie wiedzy i kwalifikacji nie odbije się negatywnie na twoim życiu prywatnym i zawodowym. Nie musisz z niczego rezygnować, zmniejszać wymiaru godzin w aktualnym miejscu pracy czy nawet odkładać urlopu na później. Ogromną zaletą studiów podyplomowych z prawa w formie online jest fakt, że możesz uczyć się z każdego miejsca na świecie i o dogodnej dla siebie porze.

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Ten bieg wymaga siły, wytrzymałości i determinacji. Starszy aspirant Dawid Janus z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu uczestniczył w Maratonie Komandosa. Z sukcesem.

Wiadomości

Spadki temperatur są szczególnie uciążliwe - a mogą okazać się śmiertelne - dla osób bezdomnych, koczujących w trudnych warunkach. Niedawno już doszło do tragedii.

Wiadomości

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę na Jarmarku Mikołajkowym, który w niedzielę po południu odbywał się przed Parkiem Wodnym w Świeciu.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama