Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Sylwia, Juliann, Gerwazy
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 19°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  29°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  29°C / 18°C

Świecianka uczyła fitnessu gwiazdy TVN. Zobaczcie wideo

ap
20 maja, 18:27
Ada Krzemińska podczas ćwiczeń kangoo jumps w Świeciu
Fot. Andrzej Bartniak

Ada Krzemińska, znana w Świeciu, a teraz już nie tylko u nas, instruktorka fitnessu wystąpiła w czwartek w programie „Dzień Dobry TVN”. Świecianka opowiadała o zaletach kangoo jumps, czyli ćwiczeniach w specjalnych butach na sprężynach. Razem z nią „kangurze podskoki” wykonywały prowadzące program Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

Program z udziałem Ady Krzemińskiej możecie obejrzeć tutaj.