Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Tak bawiliście się z okazji otwarcia Place Club [zdjęcia]

red
14 marca 2023, 11:18
Fot. Place Club
  • Place Club przy ul. Mickiewicza w Świeciu ponownie otworzył swoje podwoje. Piątkową imprezę z okazji otwarcia dedykowano Dniu Kobiet. A jak bawili się goście klubu? Zobaczcie zdjęcia!
  • Kolejna okazja do zabawy w Place Club już w piątek 17 marca o godz. 21.00. Bawić Was będzie Miły Pan, znany m.in. z takich utworów, jak "Małolatki", "Jeszcze raz", "Królowa" czy "Lovesong".