Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Tak na studniówce w 2012 roku bawili się maturzyści I LO w Świeciu [zdjęcia]

bart
12 stycznia, 18:15
Niestety, przed nami kolejny rok bez prawdziwych studniówek. Nie pozostaje więc nic innego, jak powspominać bale sprzed lat.
Impreza odbyła się w świeckiej hali widowiskowej
Fot. Andrzej Bartniak

Biorąc pod uwagę wytyczne w sprawie organizacji studniówek przygotowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym nie ma szans na przygotowanie balów, jakie odbywały się jeszcze trzy lata temu. Dlatego większość rezygnuje ze studniówek. Stratę mają zrekompensować bale maturalne.

Nie pozostaje więc nic innego, jak powspominać bale sprzed lat. Na początek publikujemy zdjęcia z imprezy w 2012 roku, na której odliczanie stu dni do matury rozpoczęli maturzyści I LO w Świeciu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl