Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Tak rządziły dzieciaki z okazji swojego święta [zdjęcia]

bart
13 czerwca, 12:09
Niedzielny piknik na boisku Szkoły Podstawowej nr 8 w Świeciu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Imprezę zorganizowano z okazji Dnia Dziecka.
W niektórych zabawach udział mogli wziąć także rodzice
Fot. Andrzej Bartniak

Pierwotnie miała się odbyć wcześniej, ale przeniesiono ją na 12 czerwca ze względu na złą pogodę. Decyzja była trafna, bo wczorajsza aura była doskonała do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.

Na tych, którzy pojawili się na boisku "ósemki" czekały m.in. dmuchany plac zabaw, festiwal baniek, malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków, kręcenie balonów, konkurencje sportowe z nagrodami, maskotki plenerowe: Miki, Mini i ekipa Psiego Patrolu, gry i zabawy z animatorami, stoiska z watą, popcornem, lodami, goframi, balonami i zabawkami.

Organizatorami wydarzenia byli: OKSiR w Świeciu, Gmina Świecie, SOK Stokrotka, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu, Szkoła Podstawowa nr 8.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl