Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Będzie zabawa, będzie się działo! Piknik rodzinny z okazji 50-lecia osiedla Marianki

Andrzej Pudrzyński
22 czerwca 2022, 17:56
Pod patronatem Extra Świecie

W pierwszy piątek lipca będziemy bawić się na pikniku rodzinnym na Mariankach. Okazją są obchody 50-lecia powstania osiedla, nad którymi patronat sprawuje portal Extra Świecie.

Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA

REKLAMA

Tego dnia zbiegną się dwa jubileusze: 50-lecie Marianek i 35-lecie (w co trudno uwierzyć) pracy artystycznej Adrianny Olędzkiej, co wokalistka i instruktorka Spółdzielczego Ośrodka Kultury Stokrotka uświetni benefisem.

Oprócz tego na scenie nad Małym Blankuszem wystąpią zespół Klenczon Projekt, który wykona utwory Krzysztofa Klenczona w oryginalnych aranżacjach oraz grupa FellowB, inspirowana brytyjskim brzmieniem lat 80.

REKLAMA
REKLAMA

Karolina Karpińska wystąpi z programem „Piosenki znane i lubiane”, a oprócz tego będziemy podziwiać młodych artystów z SOK Stokrotka. O rozrywkę dla najmłodszych zadba teatr Vaśka.

Podczas pikniku będziemy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, zmierzyć ciśnienie i poziom cukru oraz odwiedzić stoiska gastronomiczne i handlowe. Zaplanowano także nagrody niespodzianki dla publiczności.

REKLAMA
REKLAMA

Piknik „50 lat osiedla Marianki”, piątek 1 lipca, początek o godz. 17.00, park przy Małym Blankuszu naprzeciwko targowiska, ul. Krausego. Organizatorzy: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu i SOK Stokrotka. Patronat medialny: Extra Świecie.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA