Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Było niebezpiecznie. Kobieta zostawiła odkręcony palnik kuchenki gazowej

Andrzej Pudrzyński
9 maja, 10:34

Gdyby nie czujność sąsiada, który w porę zareagował, zdarzenie mogłoby mieć tragiczny finał.

zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA
REKLAMA

W ubiegłą sobotę kilka minut przed godz. 16.00 straż pożarna dostała informację o ulatniającym się gazie w budynku mieszkalnym w Małym Komorsku (gmina Nowe).

- W mieszkaniu przebywała starsza, schorowana kobieta. Odkręciła palnik kuchenki gazowej, ale nie zapaliła płomienia - informuje ogn. Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Zapach ulatniającego się gazu wyczuł sąsiad. Na szczęście, szybko zareagował i jeszcze przed przyjazdem strażaków, zakręcił palnik i butlę z gazem oraz pootwierał okna w mieszkaniu.

- Sprawdziliśmy detektorem wielogazowym mieszkanie oraz pozostałe pomieszczenia w budynku. Nie stwierdzono jednak zagrożenia - dodaje Michał Goliński.

W akcji brały udział zastępy z OSP w Nowem i Małym Komorsku.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Dobrze ze ogn. Michał odpowiada za wszystkie straże pożarne bo już myślałem że tylko Psp sprawdziło pomieszczenie detektorem. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz