Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Do puszki wolontariusza trafił nawet 500-złotowy banknot

Andrzej Bartniak
29 stycznia 2023, 21:17

W gminie Świecie wciąż trwa liczenie zebranych pieniędzy. Można już jednak co nieco powiedzieć o efektach tegorocznej zbiórki, za którą odpowiada sztab WOŚP w Świeciu.

Marzena Smokowska z synem Mateuszem (po lewej) kwestowali dla WOŚP już po raz czwarty
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Ten styczniowy zryw Polaków co roku niezmiennie robi wrażenie. To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie sepsy, czyli gwałtownej reakcji organizmu na zakażenie, często kończące się śmiercią.

Na szacunek zasługuje przede wszystkim postawa wolontariuszy, którzy już od radna zbierali datki na ulicach. W Świeciu było ich blisko stu.

REKLAMA
REKLAMA

Zbiórce sprzyjała handlowa niedziela, dlatego wielu z nich można było spotkać zwłaszcza w pobliżu sklepów. Do puszki jednego z wolontariuszy trafił nawet 500-złotowy banknot.

Stan konta sztabu WOŚP w Świeciu na godzinę 21.00 to 89,7 tys. zł. Ostateczna kwota będzie jednak wyższa. Powiększy się ona o sumę z licytacji prowadzonych w OKSiR.

Więcej o efektach akcji i zdjęcia z towarzyszących jej imprez w poniedziałek.

REKLAMA
REKLAMA

W Świeciu kwestowało blisko 100 wolontariuszy

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Zależy  im chyba na Polsce. Tylko czy znają  trzecią zwrotkę hymnu Polski o czwartej nie wspomnę. 

Odpowiedzi: 0

Cel jest szczytny, ja też wrzuciłem kilkadziesiąt złotych. Tylko czy zastępowanie Państwa w dbałości o nasze zdrowie za odprowadzane w formie podatków i składek ZUS, w ogóle powinno mieć miejsce?! Celowo piszę o tym po akcji zbierania,, żeby mimo wszystko nie zniechęcać nikogo do WOŚP.

Odpowiedzi: 0

Pięćset złotych to dla wielu rodzin na dal duża suma. Niestety przez inflację nie długo wszyscy będziemy nosić miliony w portfelu, tylko że one będą G....A warte. Niestety. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz