Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
31 marca 2023, 16:51

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących sprawdzić, co może im zaoferować ta placówka.    

Na wchodzących do szkoły czekała mała niespodzianka
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Wybór szkoły ponadpodstawowej to wyjątkowo poważna decyzja mająca swoje konsekwencje w przyszłości. Nic więc dziwnego, że tzw. drzwi otwarte cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Wizyta w szkole pozwala nie tylko poczuć atmosferę, jaka tam panuje, ale przede wszystkim daje możliwość uzyskania wiedzy na temat proponowanych kierunków kształcenia. A te ostatnie co jakiś czas się zmieniają.

REKLAMA
REKLAMA

Dobrze jest to widoczne zwłaszcza w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu, który stara się dostosowywać swoją ofertę do potrzeb rynku. To właśnie dlatego w tym roku ruszy nabór do klasy przygotowania wojskowego. Będzie ona ściśle współpracować z jednostką wojskową w Grupie.  

Na gości z całego powiatu czekały efektowne prezentacje zarówno na szkolnych korytarzach, w klasach jak i w licznych pracowniach, gdzie uczniowie ZSP zdobywają umiejętności praktyczne.

Zobacz poniżej galerię zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA