Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Dzień Technika "białego" liceum z firmą Mondi [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
23 maja 2023, 17:13

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu oraz firma Mondi zorganizowały imprezę integracyjną dla uczniów technikum w ramach corocznych obchodów Dnia Technika.

W tej konkurencji premiowano przede wszytskim refleks
Fot. Andrzej Bartniak

Organizowane już po raz kolejny wtorkowe obchody Dnia Technika na stadionie świeckiej Wdy miały formę olimpijskiej rywalizacji w nieolimpijskich dyscyplinach. Każda z drużyn - złożona z uczniów różnych klas - występowała w barwach innego państwa. Zmagano się w 10 konkurencjach.

Zanim jednak zapłonął olimpijski znicz, dający początek zabawie, uczniowie Technikum nr 2 Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu, potocznie zwanego "białym ogólniakiem" wzięli udział w konkursie na najdłużej unoszącą się w powietrzu konstrukcję wykonaną tylko z papieru.

W tym roku najwyższe miejsce na podium zajęła "Australia". Medale srebrne i brązowe wręczono reprezentantom "Węgier" i "Hiszpanii".  

Artykuł powstał we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl