Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Gdzie jest potrącony pieszy? Mężczyzny szukali policjanci i strażacy. Bez skutku

Andrzej Pudrzyński
11 maja, 11:35

Kilkunastu policjantów i strażaków szukało we wtorek mężczyzny, który nagle pojawił się na jezdni i został potrącony przez samochód w gminie Dragacz, a potem... uciekł.

zdjęcie ilustracyjne / archiwum
REKLAMA
REKLAMA

W ubiegły wtorek trasą Michale-Nowe jechał 38-letni kierowca seata altea. Jak później relacjonował policjantom, około godz. 12.25 na łuku drogi w Wielkim Lubieniu (gmina Dragacz), nagle z pobocza na jezdnię wszedł mężczyzna.

- Kierowca seata go potrącił. Pieszy jednak oddalił się z miejsca zdarzenia. Prowadzący auto natychmiast powiadomił policję - mówi Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Na masce samochodu nie było uszkodzeń. Nie widać też było śladów krwi. To pozwala mieć nadzieję, że pieszy nie ucierpiał poważnie.

Wszczęto poszukiwania, w których uczestniczyło kilkunastu policjantów i druhów z czterech jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Dragaczu, Fletnowie, Wielkim Stwolnie i Górnej Grupie.

- Użyto także psa tropiącego, ale zgubił ślad między zabudowaniami w Dragaczu. Postępowanie nadal trwa - dodaje Joanna Tarkowska.

REKLAMA
REKLAMA

Poszukiwania trwały do godz. 18.00. Nie przyniosły rezultatu.

Policja apeluje do osób, które były świadkiem zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje o pieszym potrąconym w Wielkim Lubieniu o kontakt z najbliższym posterunkiem lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Świeciu pod nr tel. 47 75 25 200.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

to był Yeti . A policja sobie może apelować,najpierw kara ludzi za byle g+++ a potem policja apeluję. Ch+++ wam w d***...

Odpowiedzi: 1

Ty nie jesteś kotem prezesa, ty po prostu masz kota.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz