Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Mężczyzna przygnieciony przez drzewo trafił do szpitala

Andrzej Pudrzyński
29 stycznia 2023, 12:38

W sobotę po południu w Bukowcu doszło do wypadku podczas wycinki drzewa. Jako pierwsi udzielili pomocy poszkodowanemu strażacy, którzy najprędzej pojawili się na miejscu.

Na miejscu wypadku jako pierwsi pojawili się druhowie z miejscowej OSP
Fot. OSP Bukowiec
REKLAMA
REKLAMA

Wypadek zgłosiła w sobotę o godz. 16.35 kobieta, której mąż wycinał drzewo niedaleko domu przy ul. Leśnej w Bukowcu.

35-latka przygniotły konary przewróconego drzewa.

- Na miejsce skierowano trzy zastępy z komendy w Świeciu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowcu - wyjaśnia mł. asp. Tomasz Gliniecki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Strażacy usunęli piłą gałęzie i wydobyli spod nich mężczyznę. 35-latek był przytomny, ale miał ranę głowy i uskarżał się na silny ból kręgosłupa.

- Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy do czasu przyjazdu pogotowia, które zabrało go do szpitala - mówi Tomasz Gliniecki.

Jak dodaje dyżurny świeckiej komendy straży pożarnej, przyczyną wypadku było prawdopodobnie niezachowanie ostrożności podczas wycinki.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA