Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dominik, Maksymilian

Miłośniczka mocnych trunków zakończyła podróż na drzewie. Zatrzymał ją świadek

Andrzej Pudrzyński
28 października, 12:24

Ponad 2,4 promila miała w organizmie kobieta, która uderzyła autem w drzewo przy ul. Sienkiewicza w Świeciu. Świadek chciał jej pomóc, ale po tym, co wyczuł, zadzwonił na policję.

Fot. KPP w Świeciu / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

W ubiegłą środę tuż po godz. 14.00 do dyżurnego komendy policji w Świeciu zatelefonował mężczyzna. Poinformował, że na ul. Sienkiewicza zatrzymał kobietę, która spowodowała kolizję i prawdopodobnie jest pijana.

- Wyjaśnił, że 55-latka kierująca seatem ibizą wyjechała na skrzyżowanie z al. Jana Pawła II, nie ustępując pierwszeństwa innym kierowcom, a potem uderzyła w drzewo – informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Mężczyzna zatrzymał się, aby udzielić jej pomocy. Kiedy wyczuł od niej woń alkoholu, zabrał jej kluczyki i powiadomił policję. Kobieta nie odniosła obrażeń.

Kiedy przyjechali policjanci i sprawdzili stan trzeźwości 55-latki, okazało się, że miała 2,4 promila alkoholu w organizmie.

- Grozi jej kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 2 lat oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami nawet na 15 lat – wyjaśnia Joanna Tarkowska.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (8)

Co to się wyrabia??? Nie ma tygodnia bez kierowcy z 2 z przodu w wydychanym. Co tak ludzi ogłupia? Alkohol raczej nie. Sam lubię ale za kółko nie wsiadam. 

Odpowiedzi: 1

500+

Odpowiedzi: 0

Magia alkoholu, jest taka że co za dużo to nie zdrowo . . . . . za setnym razem pokaże swoją moc i ,, władzę "

Odpowiedzi: 0

A na zdjęciu jest ALFA

Odpowiedzi: 1

A pod zdjęciem...

Odpowiedzi: 1

Reklamy.

Odpowiedzi: 0

Takich artykułów nie chce się czytać bo wiadomo jak sprawa wygląda i jak się skończy. Prędzej czy później powtórką i tragedią. Ja chciałbym przeczytać coś takiego "pijana w sztok (tu imię, nazwisko i inne dane) sprowadziła zagrożenie w ruchu lądowym. Sąd w ciągu 24h wydał wyrok skazujący na rok bezwzględnego więzienia, 1000h do odpracowania społecznie, przymusowe leczenie odwykowe, dożywotni zakaz kierowania i posiadania pojazdów mechanicznych i natychmiastową egzekucję komorniczą mienia na poczet kosztów akcji ratunkowej". Myślę że byłaby to skuteczna akcja odstraszająca jej podobnym. Te osoby czują się bezkarne a całe brzemię tej społecznej patologi odczuwają niczemu niewinni normalni obywatele, którzy muszą ryzykować tragiczne w skutkach spotkanie z takimi osobami na drodze. Aby sytuacja uległa natychmiastowej zmianie potrzebna jest chyba śmierć w takich okolicznościach kogoś bardzo znanego i wpływowego bo zwykły Kowalski nikogo nie obchodzi jak widać... 

Odpowiedzi: 0

Skąd wiadomo, że jest ''miłośniczką mocnych trunków''? Może piła, ale jej nie smakowało i nie lubi.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz