Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  31°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • pochmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 18°C
REKLAMA

Na razie w świeckiej hali nikt nie pogra ani nie wystąpi. Rozpoczął się remont

red
21 czerwca, 07:56

W ubiegłym tygodniu w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu rozpoczęła się wymiana parkietu. To pierwsza taka modernizacja od momentu oddania obiektu do użytku w 2007 r.

Niebawem zakończy się demontaż starej podłogi
Fot. UM w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

Remont parkietu w świeckiej hali, który rozpoczął się przed tygodniem, ma potrwać do końca wakacji, tak aby obiekt mógł być gotowy na nowy rok szkolny.

Inwestycję realizuje firma Eversport z Warszawy. Początkowa oferta opiewała na kwotę 997 tys. zł. Gminna spółka Vistula-Park, zarządzająca halą, zapłaci jednak za remont nieco mniej.

REKLAMA
REKLAMA

- Wynegocjowaliśmy z wykonawcą zawarcie tzw. aneksu obniżającego, dzięki czemu koszt spadnie do 950 tys. zł. To praktyka dozwolona przez prawo zamówień publicznych, jeśli schodzimy z ceną w dół w trosce o finanse spółki samorządowej – argumentuje Tomasz Keller, prezes Vistuli-Park.

Nowy parkiet nie tylko będzie efektywniej przewodzić ciepło z ogrzewania podłogowego.

REKLAMA
REKLAMA

Za sprawą wytrzymalszych wzmocnień parkiet będzie lepiej znosił obciążenia punktowe, podczas imprez niesportowych.

Ma to duże znaczenie, bo hala służy nie tylko sportowcom. Odbywają się na niej również koncerty, występy kabaretów, studniówki czy targi.

REKLAMA
REKLAMA

Modernizacja parkietu będzie kosztowała 950 tys. zł

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Źródło: Urząd Miejski w Świeciu

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA

Komentarze (5)

Czy te stare deski można wziąć w ramach programu chrust plus do palenia????

Odpowiedzi: 1

Jestem zdruzgotany. Żadnego wpisu od "ałtorytetów" d/s remontu hal sportowych. Geniusze, jest prawie pół jedenastej. Pora się wykazać.

Odpowiedzi: 2

Poczekaj, jeszcze piszą ekspertyzę :)

Odpowiedzi: 0

Poczekam na efekt końcowy. Mam nadzieję że nie będzie lipy. Życzę żeby wyszło jak najlepiej. A cena chyba nie jest jakaś kosmiczna biorąc pod uwagę to co się dzieje na rynku towarów i usług. Na przyszłość jednak chciałbym żeby pomyślano też o klimatyzacji

Odpowiedzi: 0

Hala będzie przeniesiona na teren placu zabaw ul Małcużyńskiego , bo mam za daleko .

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz