Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Najmłodsi uczniowie idą do szkoły. Poza tym nic się nie zmieni do końca stycznia

Andrzej Pudrzyński
11 stycznia, 19:48

- Ważąc wszystkie za i przeciw oraz opierając się na modelach prognostycznych doszliśmy do wniosku, że krokiem, który możemy wykonać, jest uruchomienie nauki stacjonarnej w klasach 1-3 – powiedział na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

Od 18 stycznia do szkół wrócą jedynie uczniowie klas 1-3
Fot. 123RF

REKLAMA

Rząd zdecydował, że od 18 stycznia, po zakończeniu ferii, dzieci z najmłodszych klas rozpoczną nauczanie stacjonarne w szkołach.

- Musimy ważyć z jednej strony ryzyko pandemiczne, a z drugiej koszty tego, że najmłodsze dzieci nie chodzą do szkoły. Szkody z nieprzebywania uczniów z klas 1-3 w grupie rówieśniczej, nie równoważą w naszej ocenie ryzyka pandemii – przekonywał na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.
REKLAMA

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało o rozpoczęciu akcji testowania nauczycieli na Covid-19. Potrwa ona do piątku.

Oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach 1-3, wszystkie pozostałe obostrzenia zostały przedłużone do 31 stycznia. Nadal więc będą zamknięte galerie handlowe (oprócz drogerii, aptek, kiosków z prasą), siłownie, baseny, hotele oraz restauracje (posiłki tylko na wynos i z dowozem).

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


Komentarze (10)

Śmiechu warte a maturzyści i osimioklasiści gdzie w tym wszystkim to chyba  oni.maja.sporo nauki a.zdalna nauka niestety nie sprawdza sie najlepiej. 

Odpowiedzi: 0

Górolom tyra kasy sypną to zadymy nie bedzie, reszta czeka bieda i droga fotografa z dużego rynku, a dzieci im głupsze tym lepiej, przyszłe twory korporacyjne mają być bezmózgimi yeti

Odpowiedzi: 0

gŁUPIMI LEPIEJ SIĘ RZĄDZI

Odpowiedzi: 0

Czas ze to się skonczy. Dosyc że obsługa w szkolach nic nie robila,to jeszcze co drugi dzień miały dzień wolny od pracy...bo czy sie stoi czy się leży pensja się należy ze frigo fogo. A to z naszych podatków.i gdzie tu sprawiedliwość... I komu by to się podobało..na urlopy je wysłać..

Odpowiedzi: 1

Masakra jakie podejście. Już z treści wpisu bije bardzo niski iloraz inteligencji autora (tzw. "beneficjent 500+)
Nazwanie nauczyciela "obsługą" jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Obsługę to masz w barze mlecznym, kurzy móżdżku.

Odpowiedzi: 1

A Twój komentarz wprost powala inteligencją... żałosne określać ludzi korzystających z 500+ jako osoby o niskim ilorazie inteligencji... to pół Polski zatem wg Ciebie to sami głupcy...

Ciekawe czy sam/a nie korzystasz z programu 500+ jesli masz dzieci, a jesli nie masz ich - po co wypowiadasz sie w kwestii szkoły, jeśli Ciebie to nie dotyczy... 

Odpowiedzi: 1

Proszę czytać ze zrozumieniem. Nikogo głupcem nie nazwałem (jedynie autor wcześniejszego wpisu jest wg. mnie "kurzym móżdżkiem ze względu na treść i składnię swojej pisemnej wypowiedzi). Nazywanie nauczycieli per "obsługa" jest wg. mnie nie na miejscu, a wypowiadać się mogę na różne kwestie, które mnie interesują. Póki co mamy jeszcze w Polsce wolność słowa. Pozdrawiam!

Odpowiedzi: 1

"Obsługa" szkoły czytaj kurzy mòżdżku,to wszelka pomoc administracyjna nie nauczyciele 

Odpowiedzi: 0

Po takim lenistwie ciężko będzie im się wziąć do pracy 

Odpowiedzi: 0

G*wno prawda! Dzieciaki i tak się w tych szkołach niczego nie uczą! Wyslać ich do roboty i pokazać im co to prawdziwe życie a nie siedzą tylko i pierdzą w te twarde i niewygodne krzesła!!!

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz