Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Sylwia, Juliann, Gerwazy
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 18°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Jutro:
  29°C / 20°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  29°C / 19°C

Pierwsze kroki we własnym biznesie. Jak skutecznie szukać zatrudnienia? Szkolenia w Inkubatorze Przedsiębiorczości

Reklama
9 czerwca, 21:14
Fot. 123RF

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej "Inkubator Przedsiębiorczości" w Świeciu zaprasza do udziału w szkoleniach. Warto pospieszyć się ze zgłoszeniem uczestnictwa, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Formularze zgłoszeniowe na poszczególne szkolenia do pobrania tutaj.

17.06.2021
"Jak skutecznie starać się o pracę"
- szkolenie skierowane jest w szczególności do osób młodych, które po raz pierwszy wkraczają na rynek pracy lub chcą na niego powrócić. Ma na celu ułatwić im aplikowanie o pracę oraz przygotowanie do przeprowadzenia efektywnej rozmowy kwalifikacyjnej. Szkolenie odbędzie się online, a osoby które wypełnią formularz zgłoszeniowy do 14.06.2021r i odeślą na adres biuroatinkubator [dot] com [dot] pl otrzymają na maila link do platformy ClickMeeting.

21.06.2021
"Pierwsze kroki w działalności gospodarczej" skierowane jest do osób które zamierzają otworzyć działalność gospodarczą albo niedawno ją otworzyły. Omówione zostaną takie zagadnienia, jak:
- rejestracja działalności gospodarczej;
- założenia biznesplanu;
- ubezpieczenia;
- Urząd Skarbowy - wybór formy opodatkowania, podatek VAT.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Chmielniki 2b w Świeciu (zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu należy dostarczyć do 16.06.2021).

30.06.2021
"Narzędzia internetowe do pracy zdalnej". Omówione zostaną szczegółowo takie programy/narzędzia jak Zoom oraz Canva. Uczestnicy szkolenia proszeni są o zabranie ze sobą laptopów w celu przeprowadzenia części warsztatowej i pracy na ww. programach.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Chmielniki 2b w Świeciu (zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu należy dostarczyć do 25.06.2021).