Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Po co iść na wagary, skoro można spędzić fajnie czas w szkole. Pierwszy dzień wiosny w "menedżerze"

materiał partnera
24 marca 2023, 20:19

Pierwszy dzień wiosny, znany wśród uczniów bardziej jako dzień wagarowicza, to w Zespole Szkół Menedżerskich w Świeciu dzień bez lekcji, ale za to z innymi aktywnościami.

Był to także sposób na pozostanie uczniów w szkole bez obaw o odpytywanie i sprawdziany w tym dniu.

W tym roku uczniowie mieli do wyboru udział w działaniach związanych z karaoke, tańcami, działalnością plastyczno - fotograficzną, grami online lub planszówkami, a także wykładami o astronomii i z elektronicznym paintballem. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia kulinarne, w tym pieczenie ciast, gotowaniem pierogów, czy niesamowicie pysznej tortilli, którą częstowano uczestników pozostałych zajęć.

- Po raz kolejny dowiedliśmy, że dzień wagarowicza można na wesoło spędzić w szkole – podkreśla Przemysław Krzyżanowski, dyrektor Zespołu Szkół Menedżerskich w Świeciu.