Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Pogotowie i policja pojechały, aby pomóc mieszkańcowi gminy Jeżewo. W aucie była niespodzianka

Andrzej Pudrzyński
13 stycznia, 19:39

Do 10 lat więzienia grozi 40-letniemu mieszkańcowi gminy Jeżewo, przy którym policja znalazła substancje narkotyczne. Mężczyzna wpadł w dość nietypowych okolicznościach.

Ta pomoc będzie 40-latka słono kosztowała
Fot. KPP w Świeciu

REKLAMA

We wtorek rano do dyżurnego komendy w Świeciu wpłynęło zgłoszenie, że na terenie miejsca obsługi podróżnych przy autostradzie A1 w Gajewie (gmina Nowe) w zaparkowanym samochodzie leży prawdopodobnie nieprzytomny mężczyzna.

- Policjantki ruchu drogowego, które interweniowały w tej sprawie, zastały na miejscu karetkę pogotowia, w której mężczyzna miał już udzielaną pomoc. Podczas prowadzonych czynności, w aucie 40-latka, funkcjonariuszki znalazły podejrzane substancje – wyjaśnia podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

W samochodzie znaleziono substancję narkotyczną 2C-B 

REKLAMA

Testy wykazały, że jest to środek psychotropowy 2C-B. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 276 gramów. Po badaniu przeprowadzonym przez ratowników medycznych, mieszkaniec gminy Jeżewo trafił do policyjnego aresztu.

- Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zakazanych środków. Na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec 40-latka policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju – informuje Joanna Tarkowska.
REKLAMA

Policja nie podaje, czy powodem złego samopoczucia mieszkańca Jeżewo było to, że coś uszczknął z przewożonego "towaru".

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Mieszkania na osiedlu Marianki. Sprawdź ofertę Apartado Development [wideo]

Komentarze (4)

Number 4, I know you heard this before

Never get high on your own supply

Odpowiedzi: 0

Kto wie o kogo chodzi

Odpowiedzi: 0

Prawdopodobnie pracownik gminy i radny wiejski osady Jeżewo 

Odpowiedzi: 0

Kto to??? :) 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz