Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maria, Napoleon, Nikodem
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  33°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 20°C
REKLAMA

Policjant szkolił strażaków z powiatu świeckiego. Czego ich uczył?

Andrzej Bartniak
4 lipca, 14:26

Głównymi tematami spotkania były zabezpieczanie miejsc zdarzeń drogowych pod kątem regulacji ruchem oraz przepisy dotyczące przemieszczania się pojazdami uprzywilejowanymi.

Szkolenie prowadził policjant z wydziału ruchu drogowego z KPP w Świeciu
Fot. KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

Było to już kolejne już szkolenia dla strażaków z powiatu świeckiego przygotowane przez wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Zaczęło się od teorii dotyczącej przepisów regulujących zabezpieczenie miejsca zdarzenia drogowego oraz  przemieszczania się pojazdami uprzywilejowanymi.

REKLAMA
REKLAMA

Prowadzący zajęcia mł. asp. Marcin Wróblewski omówił również zasady regulacji ruchem drogowym na miejscu zdarzenia oraz przedstawił praktyczne szkolenie z zakresu wydawania sygnałów i poleceń uczestnikom ruchu drogowego lub innym osobom znajdującym się na drodze.

Na zakończenie policjant przedstawił kilka filmów instruktażowych i omówił zasady postępowania służb będących na miejscu wypadku drogowego.

REKLAMA
REKLAMA

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

Brać się za tych z nadwagą to wstyd mundur nosić i bęben mieć. Dyscyplinarki powinny być.

Odpowiedzi: 2

Dokladnie

Odpowiedzi: 0

Najpierw masa, potem rzeźba ;)

Odpowiedzi: 1

To OSP, a nie zawodowa. Gdyby w OSP mogliby być tylko triathlonisci, maratończycy i kulturysci, nie byłoby strażaków xd

Odpowiedzi: 1

A to w zawodowej sami kulturyści?? No ciekawe

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz