Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Pożar ciężarówki na stacji paliw. Nie wiadomo, co stało się z kierowcą

Andrzej Bartniak
17 stycznia 2023, 08:27

Na 70 tys. zł oszacowano straty związane z nocnym pożarem ciężarówki w Dolnej Grupie.

zdjęcie ilustracyjne / Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Informacja o palącym się samochodzie ciężarowym, stojącym na parkingu stacji paliw w Dolnej Grupie (gmina Dragacz), wpłynęła w poniedziałek w nocy o godz. 2.44.

Gdy na miejscu pojawili się strażacy, silnik scanii jeszcze pracował, a światła były włączone.

REKLAMA
REKLAMA

- Z kabiny i spod maski samochodu wydobywał się dym - relacjonuje mł. asp. Tomasz Gliniecki z Komedy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. - Podano jeden prąd wody.

Co ciekawe, na miejscu nie było kierowcy ciężarówki przewożącej różne elementy karoserii pojazdów. Nie pojawił się także wtedy, gdy strażacy zakończyli działania.

REKLAMA
REKLAMA

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Strażacy oszacowali wstępnie straty na około 70 tys. zł.

Jak ustaliliśmy, policja nie prowadzi w tej sprawie postępowania. Nie wiadomo więc, dlaczego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, co raczej jest rzadko spotykane.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

DziadTrans nie płacił to sobie ktoś poszedł ...co się będzie złomem martwić.

Odpowiedzi: 0

Jak był pijany albo nacpany to uciekł proste 

Odpowiedzi: 0

Może towar na naczepie był trefny 

Odpowiedzi: 0

Bujdy na resorach ten artykuł 

Odpowiedzi: 1

A napiszesz coś wiecej czy to już wszystko co na ten temat wiesz? uwielbiam takie komentarze w rodzaju że to nieprawda ale nikt nie poda swojej wersji bo tak naprawdę g*** wie albo mu kolega powiedział że było inaczej

Odpowiedzi: 0

Policja wie kogo to, a to już nie dziwne ze uciekł.  Cała jego firma to przekręt. I tu też pewnie miał być bo on nic zgodnie z prawem nie robi. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz