Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Pożar domu jednorodzinnego. Budynek spłonął całkowicie

Andrzej Bartniak
22 czerwca, 10:53

Minionej nocy spłonął dom jednorodzinny we Fletnowie (gmina Dragacz).

Z budynku pozostały tylko osmalone mury
Fot. OSP Fletnowo
REKLAMA

REKLAMA

Informacja o pożarze domu przy ul. Kruszyńskiej we Fletnowie koło Dragacza wpłynęła w środę o godz. 1.47.

- Gdy na miejscu pojawiła się pierwsza jednostka, ogień obejmował zarówno wnętrze, jak i drewnianą konstrukcję dachu budynku - wyjaśnia młodszy ogniomistrz Marcin Borucki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. - Dwie osoby, które nie doznały żadnych obrażeń, znajdowały się na zewnątrz.

REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej właściciel nieruchomości zdążył odłączyć prąd.

Dom uległ całkowitemu spaleniu. Prawdopodobnie przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Akcja gaśnicza, w której wzięło udział sześć jednostek, zakończyła się o godz. 4.17.

Straty oszacowano wstępnie na 100 tys. zł.

REKLAMA
REKLAMA

Właściciel domu w budowie nie chciał skorzytać z pomocy zaoferowanej przez gminę Dragacz.

W akcji uczestniczyły zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Dragacza, Fletnowa, Wielkiego Stwolna, Wojskowej Straży Pożarnej z Grupy i z komendy powiatowej w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Pożar gasiło sześć zastępów straży / Fot. OSP Fletnowo

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Współczuję stała się tragedia. Ale po co były syreny stacjonarne o 2 giej w nocy. Każdy samochód strażacki ma swoje sygnały dźwiękowe i świetlne. Wyjazd ze Straży Pożarnej do Fletnowa jest na wylocie Świecia. Nie było potrzeby jazdy przez całe Świecie. Czy ktoś mógłby wyjaśnić dlaczego należało zbudzić w tej sytuacji całe Świecie ?

Odpowiedzi: 1

Bo takie są przepisy nie czepiaj się jak ich nie znasz 

Odpowiedzi: 1

To może trzeba je zmienić. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz