Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Psychotesty dla kierowców, operatorów i nie tylko. I to w jeden dzień. Optima Care w Świeciu poszerza ofertę

materiał promocyjny
24 listopada, 15:26

Kierowcy, operatorzy maszyn, a także osoby posługujące się bronią palną - to do nich przede wszystkim kierowana jest najnowsza propozycja w szerokiej ofercie Optima Care w Świeciu.

- Przychodząc na testy należy być wypoczętym - radzi dr Martyna Janicka

Testy w Centrum Medycznym Optima Care w Świeciu prowadzi specjalista psychologii klinicznej dr Martyna Janicka. Oferta skierowana jest do dwóch głównych grup odbiorców. Pierwsza z nich to szeroko rozumiani kierowcy.

- Oprócz zawodowych kierowców, którzy zobowiązani są do poddania się psychotestom, w grupie tej są również instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy i kierowcy kategorii B prowadzący auta w celach służbowych. Dotyczy to również osób, które straciły prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem alkoholu lub zatrzymano im je z powodu przekroczenia limitu 21 punktów karnych - wylicza dr Martyna Janicka. - Psychologia transportu obejmuje też badania, jakie muszą przechodzić operatorzy maszyn, suwnic, wózków widłowych, pracujący na wysokości powyżej 3 metrów, a także osoby pracujące w środowisku, gdzie panują szczególnie szkodliwe warunki - uściśla.

Drugą grupę, która powinna zainteresować się możliwością wykonania testów oraz badań w Świeciu, są osoby posługującą się bronią. Dotyczy to myśliwych, pracowników ochrony oraz posiadających broń palną w celach kolekcjonerskich lub sportowych.

Jak przygotować się do testu?

- Na pewno należy być wypoczętym - radzi dr Martyna Janicka. - Jeśli ktoś nosi okulary, powinien koniecznie je zabrać. Nie należy się też za bardzo stresować, bo może się to odbić na wyniku.

Więcej informacji można uzyskać w Optima Care przy ul. Wyszyńskiego 15 w Świeciu pod nr tel. 786 310 230.