Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Samochód uderzył w słup sygnalizacji ostrzegawczej i wjechał na tory

Andrzej Pudrzyński
4 lipca, 18:30

W niedzielę wcześnie rano doszło do wypadku na przejeździe kolejowym w Jeżewie.

zdjęcie ilustracyjne / 123RF
REKLAMA
REKLAMA

Wypadek wydarzył się w ubiegłą niedzielę, tuż przed godz. 5.00 rano.

Na ul. Dworcowej w Jeżewie 18-letni kierowca volkswagena golfa uderzył w słup kolejowej sygnalizacji ostrzegawczej. Rozbity samochód stanął na torach.

REKLAMA
REKLAMA

- W chwili przyjazdu strażaków, kierowca znajdował się poza pojazdem. Skontaktowano się telefonicznie z dyspozytorem PKP, aby wstrzymał ruch kolejowy - informuje ogn. Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Strażacy odłączyli akumulator w aucie i ściągnęli je z torów. Po sprawdzeniu detektorem prądu, usunięto także poza drogę złamany słup.

REKLAMA
REKLAMA

Kierowca volkswagena został zabrany do szpitala.

Wartość strat uszkodzonego samochodu i słupa sygnalizacji ostrzegawczej oszacowano wstępnie na około 40 tys. zł.

Nowe informacje na temat zdarzenia tutaj.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

Ciekawe z jaką prędkością jechał i po czym skoro skosił hydrant, sygnalizację i latarnie, która wylądowała w pobliskim ogrodzeniu......?? Prasa ma niezbyt szczegółowe informacje...... 

Odpowiedzi: 1

Jechalł prawidłowym pasem i z   dozwoloną prędkością  !! Komuś wypadła butelka z olejem Kujawskim , najechał na nią , rozwaliła się i wpadł w niekontrolowany poślizg .

Odpowiedzi: 1

Hmm.. Kujawski.. droga sprawa, wielka szkoda :/

Odpowiedzi: 0

 Czy słońce go tak oślepiło, bo jak widać drzewa na drodze nie było

Odpowiedzi: 0

Straty 40tys ! Słup 38tys - golf 2tys !

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz