Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

To się nazywa upór. Miał pięć zakazów prowadzenia pojazdów. A i tak jeździł

Andrzej Pudrzyński
27 października, 12:07

Prawdziwego "pasjonata" motoryzacji nic nie jest w stanie powstrzymać przed jazdą. Nawet sądowe zakazy. Tym razem jednak może go to drogo kosztować.

archiwum policji / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

We wtorek patrol policji zauważył na ul. Kościuszki w Świeciu kierowcę opla, o którym wiedzieli, że ma aktywny zakaz kierowania pojazdami. Pojechali za nim i zatrzymali go do kontroli na ul. Laskowickiej.

- Za kierownicą siedział 34-letni mężczyzna, który zlekceważył aż pięć orzeczeń sądu zakazujących mu kierowania pojazdami wszelkich kategorii – wyjaśnia podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

 O dalszym losie 34-letniego mieszkańca Świecia zadecyduje sąd. Za niestosowanie się do wcześniejszych orzeczeń grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (10)

co za debilizm raz piszevie tak raz tak i tak wam policyjne szuje sąd weźmie sie za dupe 

Odpowiedzi: 1

Przetrzeźwiej najpierw, potem do komputera!

Odpowiedzi: 0

O dalszym losie zadecyduje sąd, dostanie 6 raz zakaz kierowania pojazdami.

Odpowiedzi: 0

W Laskowicach tyle razy łapali UmfaUmfa ale i tak coś zawsze wy...pumfapumfa

Odpowiedzi: 0

To tak można???? Mieć pięć sądowych zakazów prowadzenia wszelkich pojazdów???  Myślałem że można mieć tylko jeden  

Odpowiedzi: 0

Moze to jakis znany aktor albo sedzia...

Odpowiedzi: 0

Redakcja trochę bagatelizuje i ironizuje cała sytuację, podobnie jak organa władzy, a prawda jest taka że sytuacja jest śmiertelnie poważna i trzeba to z całą mocą piętnować. Widać że środki zapobiegawcze nie działają i jest to poprostu proszenie się i czekanie na czyjaś tragedię. Sąd powinien podjąć decyzję o konfiskacie auta biorąc na siebie odpowiedzialność za konsekwencje prawne takiego ruchu ale tym samym nie będzie miał na sumieniu ewentualnych ofiar tego degenerata. Jest coś takiego jak wyższa konieczność. Tak samo jego dane powinny zostać upublicznione żeby wszyscy wiedzieli ze jak go zobaczą za kierownicą mają to zgłaszać. Tylko tak można go powstrzymać. Wiem, że te działania są "bezprawne" ale po co nam sądy i prawo skoro nie działa to tak jak powinno i przyzwala na jego łamanie. I robić wszystko żeby zmienić przepisy. 

Odpowiedzi: 1

Do mamra dziada! 

Odpowiedzi: 0

Skąd ten gamoń ?

Odpowiedzi: 0

czyli siódmy też będzie.. skoro prawo w żaden sposób nie potrafi zająć się tym obywatelem to w końcu dojdzie do tragedii..

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz