Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  31°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  32°C / 17°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 19°C
REKLAMA

Specjalny wysłannik Mondi odwiedził dziś świeckie przedszkola [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
6 grudnia, 12:15

Trwa akcja „Mikołaje w przedszkolach”, której organizatorem jest Mondi Świecie S.A. Wyjątkowy gość odwiedził dziś m.in. Przedszkole nr 7 przy ul. Paderewskiego w Świeciu.

Mikołaj porwał dzieci do tańca. Niestety, wszystko musiało się odbyć na bezpieczny dystans
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, firma Mondi znowu wysyłała w drogę Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Odwiedza on zarówno przedszkola, jak i odziały przedszkole mieszczące się w szkołach w gminie Świecie, a także w Chełmnie.

W poniedziałek, chwilę po godz. 9.00, zajechał swoim niezwykłym pojazdem, który już z daleka zwracał na siebie uwagę, do świeckiego "Puchatka" przy ul. Paderewskiego.

Zanim wszedł do środka budynku, sprawdził z zewnątrz czy w przedszkolu są dzieci. Jego widok wywołał ogromny entuzjazm. Zwłaszcza wśród tych, którzy powątpiewali w jego przybycie.
REKLAMA

Z powodu obostrzeń epidemicznych spotkanie z wyjątkowym gościem odbyło się na holu. Dla każdej z kolejnych grup Mikołaj miał przygotowane odrębne programy.

Prezentów nie rozdawał osobiście, lecz zostawił specjalny worek. Upominki - w tym roku są to zestawy specjalnych kredek i płócienne worki z napisem Merry Christmas, które można pokolorować - rozdzieliły później nauczycielki.
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (8)

Brawo

Odpowiedzi: 0

Mondi taka, firma to by jakieś fajne paczki zrobiła.. 

Odpowiedzi: 2

przecież są wspaniałe paczki dla dzieci pracowników - całe kartony ze słodyczami.

Odpowiedzi: 1

Potwierdzam, mega paczki pełne różnych słodkości!

Odpowiedzi: 0

Mikołaj Mondi odwiedził 2 tys. dzieciaczków. Brawo za pomysł! Uśmiechy dzieci bezcenne:)

Odpowiedzi: 0

Legancko

Odpowiedzi: 0

To już nawet w przedszkolach szukają pracowników? 

Odpowiedzi: 0

Brawo Mondi!!! Super inicjatywa

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz