Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Strażacy gasili w nocy płonącą stodołę [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
18 marca 2023, 19:57

Osiem zastępów straży pożarnej zadysponowano do płonącej stodoły w Buczku w gminie Jeżewo. Do pożaru doszło w miniony piątek w nocy. Budynek spłonął całkowicie.

Kiedy na miejsce dotarli strażacy, cała stodoła była już objęta ogniem
Fot. OSP Buczek
REKLAMA
REKLAMA

O pożarze w Buczku (gmina Jeżewo) strażacy dostali informację w piątek tuż po godz. 22.00.

Do akcji skierowano osiem zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej i z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

- Kiedy strażacy dotarli na miejsce, cały budynek był już objęty ogniem - mówi mł. asp. Marcin Borucki z komendy powiatowej w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Stodoła miała około 30 m kw. powierzchni i 4 m wysokości.

W środku znajdowała się tylko niewielka ilość słomy.

Nie było zagrożenia, że ogień przeniesie się na inne budynki, chociaż z pierwszych informacji wynikało, że stodoła znajduje się w pobliżu budynku mieszkalnego, stąd liczba zadysponowanych zastępów.

REKLAMA
REKLAMA

- Nikt nie odniósł obrażeń. Po ugaszeniu pożaru, rozebrano pozostałości i przelano wodą. W budynku nie było instalacji elektrycznej. Prawdopodobnie przyczyną było nieumyślne zaprószenie ognia - wyjaśnia Marcin Borucki.

Straty nie są duże. Wstępnie oszacowano je na około 1 tys. zł. Działania straży trwały nieco ponad godzinę.

Zobacz poniżej zdjęcia.

REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia: OSP Buczek

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

...

Odpowiedzi: 0

...

Odpowiedzi: 0

Nawet Fotograf był 

Odpowiedzi: 0

...

Odpowiedzi: 0

Dodawanie komentarzy zablokowane z powodu naruszeń regulaminu.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz