Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Świadek pomógł kobiecie i jej małemu dziecku wydostać się z przewróconego samochodu

Andrzej Pudrzyński
27 kwietnia, 20:11

Kobieta i 2-letnie dziecko zostali zabrani do szpitala w wyniku kolizji w Świekatowie.

Kobieta i dziecko trafili do szpitala
Fot. OSP Świekatowo
REKLAMA
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w środę rano na ul. Koronowskiej w Świekatowie. Straż pożarna dostała powiadomienie o godz. 9.44. Na miejsce skierowano zastępy z komendy powiatowej w Świeciu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Świekatowie.

Kiedy zastęp z miejscowej OSP przyjechał na miejsce, fiat panda leżał na boku kilka metrów od ulicy. Przed przybyciem strażaków, kobiecie prowadzącej fiata i jej 2-letniemu dziecku pomógł wydostać się na zewnątrz przejeżdżający obok kierowca.

REKLAMA
REKLAMA

Podczas jazdy kobieta odwróciła się do tyłu, gdzie siedziało zapięte w foteliku dziecko.

- Straciła panowanie nad autem, które zjechało na pobocze, zahaczyło o drzewo i przewróciło się na bok poza drogą - relacjonuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Świeciu.

Kobieta i dziecko trafili do szpitala, ale nie doznali poważniejszych obrażeń.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

Co w tym sensacyjnego że świadek pomógł. To jego obowiązek. By mógł być ukarany jakby nie pomógł 

Odpowiedzi: 1

W domu wiedzą żeś głupi ?

Odpowiedzi: 2

Debilu PiSowski, patrz sprawa Pani Gersdorf. Poczytaj głąbie

Odpowiedzi: 0
Art.  162. §  1. 
Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Odpowiedzi: 0

Od kiedy internet wszedł nie tylko w domu wiedzą że głupi :) :D

Odpowiedzi: 1

Lepiej znajdź sobie inne zajęcie bo to ci nie wychodzi

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz