Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Tragiczna wiadomość. Nie żyje ofiara dramatycznego wypadku

Andrzej Pudrzyński
10 maja, 07:58

Nie żyje młody mieszkaniec gminy Świekatowo, o którym niedawno pisaliśmy w Extra Świecie.

REKLAMA
REKLAMA

Wypadek wydarzył się 29 października ub.r. Martin nie wybudził się już ze śpiączki

REKLAMA
REKLAMA

O dramatycznym wypadku pisaliśmy kilkakrotnie. Ostatnio 6 maja, gdy matka młodego mężczyzny prosiła o pomoc w sfinansowaniu jego rehabilitacji (czytaj artykuł poniżej).

Przypomnijmy. Do wypadku doszło 29 października ubiegłego roku około godz. 20.50 w Lubani-Lipinach (gmina Świekatowo).

- Osoba kierująca laguną straciła panowanie nad pojazdem na łuku drogi, zjechała na drugi pas ruchu i uderzyła bokiem w drzewo. Potem samochód przejechał przez przydrożny rów i dachował - wyjaśnia podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Przewrócony na bok renault laguna przygniótł 22-letniego Martina, mieszkańca gminy Świekatowo. Obok auta leżała jego dziewczyna.

Kiedy strażacy podnieśli samochód, chłopak nie dawał oznak życia. Po długiej reanimacji udało się przywrócić czynności życiowe i zabrać go smigłowcem do szpitala.

Kobieta była przytomna, ale miała poważne urazy głowy.

REKLAMA
REKLAMA

22-latek doznał m. in. urazu środczaszkowego, miał połamane żebra, mostek oraz odcinek piersiowy kręgosłupa. Do tego cierpiał na ostrą niewydolność oddechową, a także niewydolność nerek. Od chwili wypadku znajdował się w śpiączce. Niestety, nie zdołał się z niej wybudzić.

Martin zmarł 7 maja. Msza pogrzebowa odbędzie się w 11 maja o godz. 11.00 w kościele pw. św. Marcina w Świekatowie.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA

Komentarze (6)

(*)

Odpowiedzi: 0

(*)

Odpowiedzi: 0

Czy policja potwierdziła,że kierujący był pod wpływem alkoholu? Ktoś tu napisał o tym ale komentarz usunięto. Może ktoś coś wie?

Odpowiedzi: 2

I po co ci to, książki piszesz?

Odpowiedzi: 0

A czy to takie ważne?Młody człowiek nie żyje.Wyrazy współczucia dla całej rodziny.

Odpowiedzi: 0

Komentarze znikają jak za komuny. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz