Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dzień Zdrowia w Zespole Szkół Menedżerskich [zdjęcia]

Reklama
15 czerwca, 20:12

W poniedziałek 14 czerwca w Zespole Szkół Menedżerskich w Świeciu odbył się Dzień Zdrowia. Nie był to jednak dzień pokazów i prelekcji, ale konkursu rozgrywanego pomiędzy klasami.

Szkoła zakupiła banany, jabłka, winogrona, jogurty, twarożki, pomidory i jabłka, a przewodniczący poszczególnych klas podając numery od 1 do 36 odbierali poszczególne produkty.

Zdarzyło się, że jedna klasa dwa razy pod rząd wylosowała banany, co w zestawieniu z pomidorem i ogórkiem stanowiło nie lada wyzwanie w przygotowaniu zdrowej i pożywnej przekąski.

Aby nieco utrudnić zadanie oraz rozbudzić innowacyjność losowano również rodzaje sztućców oraz zastawy śniadaniowej, co wiązało się niekiedy z koniecznością krojenia ogórka... łyżką.

Wszystkie klasy wykazały się pomysłowością i zaangażowaniem, a pierwsze miejsce zajęła klasa II LOP z wychowawcą Joanną Syta. Klasa w nagrodę otrzymała "niezdrowe" ptasie mleczko, a wszyscy uczniowie zakończyli ten dzień wizytą w kinie Wrzos.