Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Zaczęło się od telefonu, a skończyło na narkotykach. Świecianin będzie odpowiadał z trzech paragrafów [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
29 września, 15:41

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi Świecia, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego.

Miały być pieniądze, będzie więzienie. Świecianin nie spodziewał się takiego obrotu spraw
Fot. KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

Policjanci wydziału kryminalnego świeckiej komendy od połowy września prowadzili postępowanie dotyczące przywłaszczenia telefonu komórkowego o wartości ponad 4,5 tys. zł.

Świecianin oświadczył pokrzywdzonemu, również mieszkańcowi Świecia, że zwróci mu jego własność w zamian za przekazanie 1,5 tys. zł.

REKLAMA
REKLAMA

- W ubiegły wtorek pokrzywdzony otrzymał instrukcję, gdzie i kiedy dojdzie do wymiany. Podczas przekazania pakunku kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca Świecia i odzyskali przywłaszczony wcześniej telefon. To nie był jednak koniec jego problemów – mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Świeciu.

Policjanci znaleźli przy 27-latku narkotyki, a kolejne podczas przeszukania jego mieszkania. W sumie zabezpieczyli blisko 215 gramów marihuany.

REKLAMA
REKLAMA

W środę, decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Nie może również opuszczać kraju.

- W czasie prowadzonych działań, policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu 27-latkowi trzech zarzutów – wyjaśnia Joanna Tarkowska.

Przed sądem odpowie za paserstwo, posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz żądanie korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz zdjęcia poniżej.

REKLAMA
REKLAMA

W mieszkaniu 27-latka policja znalazła całkiem pokaźny woreczek z marihuaną

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA

Komentarze (16)

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo

Odpowiedzi: 0

Roz.jeb.ales sie 

Odpowiedzi: 0

Ale dzban , mógł mieć ze sobą jeszcze spis dokonanych wcześniej przestępstw:))

Odpowiedzi: 0

Co za amator ha ha 

Odpowiedzi: 0

Wyplenić takie chwasty . Brawo Policja !

Odpowiedzi: 0

Nawet mafia zeszła na psy 

Odpowiedzi: 0

Co to za łajza ,spuścił łep na tej fotce .Siedzi jak jakaś cio......

Odpowiedzi: 0

A dlaczego polska policja nie interweniuje w nielegalnych procederach to jest sprzedawanie alkoholu i kto nią też są używki i za to nie poniósł konsekwencji. Jeśli państwo polskie ma konkurencję to ją niszczy bo ma o tym środki policję straż graniczną itd.

Odpowiedzi: 0

Alkohol jeden z gorszych narkotyków.to się zgadza.ale państwo kasę trzepie to można.ale ten gościu złapany to tez fakt z tym telefonem nabroił.to musi konsekwencje ponieść.ale za zioło to bym go nie karał.No ale nasze panstwo moherów i prezesa od kota ma inne zdanie.

Odpowiedzi: 1

Weź chłopie wróć do szkoły,a nie zajmujesz się wydawaniem wyroków.Nie wiesz nawet że zdanie zaczyna się z dużej litery ale grunt to wydawać osoad na temat kolejnego osiedlowego gamonia.

Odpowiedzi: 0

Tłuc tak długo aż sprzeda swojego dostawce. A po ten Zutulizować.

Odpowiedzi: 0

Ja , Ja ich liebe alkohol !!!!

Odpowiedzi: 0

Na bombownie z cwaniakiem tam miejsce takich parówek 

Odpowiedzi: 0

Rozpruł się na kogoś ? Bo siedzi wydygany ha ha  jakby szedł na szafot .

Odpowiedzi: 0

A kto to jest 

Odpowiedzi: 0

Co to za dzban haha 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz